بازدید امام جمعه شهر دلند از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رامیان


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان رامیان، امام جمعه شهر دلند ضمن حضور و بازدید از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامیان با نحوه عملکرد و نوع فعالیتهای این مرکز آشنا گردید.

بنابراین گزارش، حجت الاسلام والمسلمین کیایی امام جمعه شهر دلند در این بازدید ضمن تقدیر از فعالیت کارکنان این مجموعه و گرامیداشت هفته آموزش های فنی و حرفه ای، نتیجه آموزشهای منجر به اشتغال مراکز فنی و حرفه ای را منطبق بر اقتصاد مقاوتی دانست و اظهار داشت: جوانان باید با آشنایی با خدمات رایگان آموزشی مراکز به سمت این مراکز تشویق گردند در حالی که یکی از نیازهای اصلی جامعه کارجویان، کار آفرینی و مهارت انجام کار است بایستی با توسعه آموزش های مهارتی به حل مشکل بیکاری در جامعه کمک کرد.

حجت الاسلام کیایی در پایان با توجه به بعد فاصله شهر دلند خواستار فعالیت بیشتر مرکز جهت       بهره مندی شهروندان دلند از آموزش های فنی و حرفه ای گردید.

در ادامه این دیدار غلام زاده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رامیان نیز گزارش کاملی از میزان آموزش های اجرا شده در شهر دلند به متقاضیان دلندی و از برنامه ریزی اجرای دوره های آموزشی در دلند ارائه کرد.

تعداد بازدید کل :‌593
شنبه 3 آبان سال 1399
مصادف با 1442/03/07 هجری قمری
مصادف با 2020/10/24 میلادی

: مناسبت امروز
-