دیدار رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان رامیان با امام جمعه شهردلند


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رامیان، این دیدار با حضورسید احمد غلام زاده رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رامیان و جمعی از کارکنان این مرکز با حجت الاسلام والمسلمین کیائی امام جمعه شهر دلند در خصوص گزارش عملکرد در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

بنابراین گزارش، در این دیدار رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان رامیان ضمن ارائه گزارش عملکرد سه سال اخیر این مرکز به اقدامات صورت گرفته در شهر دلند و روستاهای همجوار اشاره کرد.

غلام زاده افزود: این مرکز برای تابستان امسال اعلام آمادگی دارد تا دررشته های تعمیر موتور سیکلت ، برق کشی ساختمان ، لوله کشی آب سردو گرم ساختمان و کشاورزی بصورت ویژه کلاس آموزشی برگزار کند.

در ادامه امام جمعه شهر دلند ضمن قدردانی از مجموعه این مرکز گفت: آموزش های مهارتی راهی آسان برای ایجاد اشتغال جوانان است و بر برنامه ریزی لازم برای اوقات فراغت جوانان بخصوص دانش آموزان در تابستان لازم است تا از فرصت پیش رو در تابستان جهت غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد مهارت فنی برای آینده سازان کشور استفاده بهینه صورت پذیرد.

در پایان غلام زاده اظهار داشت: کلاسهای آموزشی در مرکز فنی حرفه ای شهرستان برگزار می شود و در صورت اینکه تعداد ثبت نامی ها در یک رشته از یک شهر و یا روستا به حد نصاب یک کلاس باشد جهت رفاه حال کارآموزان آن کلاس در همان شهر و یا روستا برگزار خواهد شد.

 
تعداد بازدید کل :‌650
شنبه 3 آبان سال 1399
مصادف با 1442/03/07 هجری قمری
مصادف با 2020/10/24 میلادی

: مناسبت امروز
-