دیدار مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای گلستان با نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی


بمنظور ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و در حال انجام آموزش فنی وحرفه ای در سطح استان و نیز گسترش تعاملات و همکاری ها بمنظور تأکید بر گسترش فرهنگ مهارت آموزی، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای گلستان به همراه روسای مراکز این شهرستان ها با نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای گلستان، ابوالفضل تیرانداز مدیر کل در این دیدار، ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات آموزشی این اداره کل، گفت: باید فضایی فراهم شود تا دغدغه ی اصلی مسئولین گسترش فرهنگ مهارت آموزی شود و همگی در این راستا تلاش نمایند.

وی اظهار داشت: با توجه به سهم بری 1/4 درصدی آموزش فنی وحرفه ای از کل بودجه آموزش کشور در سال 95 این نکته مشهود است که با توجه به تأکیدات دولت تدبیر و امید بر ایجاد و حمایت از اشتغال و اهمیت آموزش برای ایجاد آن و کسب درآمد، موضوع افزایش بودجه در دستور کار قرار گیرد تا اهتمام ویژه ای نسبت به گسترش مهارت آموزی در جامعه صورت پذیرد.

ابراهیمی نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: با توجه به فعالیت های موثر آموزش فنی وحرفه ای، هرجایی که بتوانیم از سیستم آموزش فنی وحرفه ای دفاع خواهیم کرد و در راستای تعالی آن گام برمیداریم و مسیر آینده شغلی جوانان از آموزش های فنی وحرفه ای میگذرد.

وی در ادامه بیان داشت: پروژه نی تپه با توجه به اهمیت؛ آماده بودن فضای بهره برداری و نیاز منطقه نسبت به گیاهان دارویی و گلخانه ای و با توجه به اینکه بهترین منبع درآمدی برای مردم این منطقه به شمار می رود، در دستور کار قرار خواهد گرفت و همکاری مسئولین را میطلبد تا این پروژه هرچه سریعتر به نتیجه رسیده و در بخش آموزش کشاورزی مشکلات این منطقه حل شود.

تعداد بازدید کل :‌1281
دوشنبه 5 آبان سال 1399
مصادف با 1442/03/09 هجری قمری
مصادف با 2020/10/26 میلادی

: مناسبت امروز
-