امضای نیاز سنجی آموزش روستایی آموزش فنی و حرفه ای توسط مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان و فرماندار رامیان


با هدف گسترش فرهنگ آموزش های مهارتی و فنی وحرفه ای در سطح روستاها و شناسایی ظرفیت های موجود آنها، سند نیاز سنجی آموزش روستایی توسط فرماندار شهرستان رامیان و مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای گلستان به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای گلستان، در این جلسه که با حضور فرماندار رامیان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، بخشدار مرکزی، معاون فرماندار و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برگزار گردید مباحثی در خصوص راه های گسترش آموزش های مهارتی در سطح شهرستان مطرح و تبادل نظر گردید.

صادقلو فرماندار شهرستان رامیان در این جلسه ضمن اعلام آمادگی کامل جهت اجرای برنامه های مورد نظر آموزش فنی و حرفه ای استان و شهرستان و قدردانی از آموزش های منجر به اشتغال مهارتی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، به پتانسیل جاذبه های گردشگری و توریستی رامیان  اشاره کرد و گفت: با توجه به آموزش های مناسب آموزش فنی وحرفه ای در این بخش میتوان با برنامه ریزی مدون و مناسب آموزشی به جامعه هدف مورد نظر، این موضوع را در این شهرستان به نتیجه رساند.

تیرانداز مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان نیز ضمن اشاره به اهتمام این اداره کل بر توسعه آموزش های مهارتی در رامیان، بر آموزش های مهارتی خاص رامیان همچون زعفران کاری و گردشگری بر اساس نیاز سنجی صورت گرفته تاکید نمود.

در پایان ضمن اعلام اتمام اجرای طرح نیاز سنجی آموزش روستایی مرکز رامیان بصورت کامل، با امضاء سند مربوطه توسط صادقلو فرماندار شهرستان رامیان و تیرانداز مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان، این سند جهت اجرای آموزش های روستایی بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، به مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان رامیان ابلاغ گردید.

تعداد بازدید کل :‌806
دوشنبه 5 آبان سال 1399
مصادف با 1442/03/09 هجری قمری
مصادف با 2020/10/26 میلادی

: مناسبت امروز
-