وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پروژه مجتمع تخصصی آموزشی کشاورزی آموزش فنی وحرفه ای نی تپه شهرستان رامیان بازدید کرد.‏


علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به استان گلستان، در رامیان حضور یافت و از پروژه مجتمع تخصصی آموزشی کشاورزی فنی و حرفه‌ای این شهرستان بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای گلستان، ابوالفضل تیرانداز مدیرکل، عصر دوشنبه، در بازدید وزیر تعاون از پروژه رامیان، گفت: پروژه مجتمع تخصصی آموزشی کشاورزی حدود ۲۰ هکتار وسعت دارد و ویژه آموزش های حوزه کشاورزی، دامپروری و طیور در نظر گرفته شده است.

وی افزود: پیش بینی اولیه برای این طرح ارائه آموزش در ۷۶ حرفه آموزشی می باشد و در حال حاضر فاز یک آن در فضایی بالغ بر دو هزار و ۵۰۰ متر مربع ساختمان و با ۵۴ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است و در صورت تامین اعتبار، ۶ کارگاه آموزشی در این ساختمان دایر خواهد شد.

تیرانداز با بیان این که در این فضا، آموزش های تخصصی کشاورزی مدنظر است، تصریح کرد: در فازهای بعدی پیش بینی می شود که احداث گل خانه، استخر پرورش ماهی، دامداری صنعتی برای پرورش گاو، اسب و شتر و مرغداری و همچنین آموزش زراعت در حوزه کشت های اصلی استان مانند گندم، کلزا و گیاهان دارویی در نظر گرفته شود.

جواد صادقلو، فرماندار رامیان هم در این دیدار، گفت: از اعتبارات تملک دارایی سال 94 شهرستان رامیان، امسال ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای تکمیل فاز یک طرح در نظر گرفته شده است.

تعداد بازدید کل :‌1227
دوشنبه 5 آبان سال 1399
مصادف با 1442/03/09 هجری قمری
مصادف با 2020/10/26 میلادی

: مناسبت امروز
-